TOP 5 suplementów na odchudzanie

W dzisiejszych czasach, ten kto nie ma nadwagi – jest w mniejszości. Wszak, nadwaga dosięga (według ostatnich raportów) nawet 52% Polaków. To wszystko sprawia, że zainteresowanie suplementami diety jest coraz większe.

Suplementacja – dobry sposób na odchudzanie?
Stosowanie suplementów diet na odchudzanie to dobry sposób na odchudzanie, pod kilkoma warunkami, a mianowicie:

  • Wykorzystywany suplement diety musi faktycznie być skuteczny.
  • Suplementacja jest dodatkiem do innych procesów redukcyjnych (dieta, trening).

Nie ufaj reklamom telewizyjnym.
„Telewizja kłamie” – takie hasła bardzo często można usłyszeć. Tyczy się to nie tylko programów informacyjnych, ale także reklam telewizyjnych. W szczególności tych, które dotyczą suplementów diet i ich skuteczności.

Niemal każdy producent zapewnia o bardzo wysokiej skuteczności. Niestety, zwykle nie ma to zbyt dużego związku z prawdą. Suplementy tego typu są po prostu nieskuteczne.

Jak wybrać skuteczny suplement diety?
Wybór suplementów diet należy opierać na podstawie opinii, recenzji i rankingów. W Internecie jest mnóstwo miejsc w których można przeczytać takowe. Tylko taki research sprawi, że wybierzemy faktycznie skuteczny środek.

Co ciekawe, we wszelakich rankingach środków na odchudzanie trudno doszukać się jakiegokolwiek suplementu diety reklamowanego w telewizji czy radio.

TOP 5 SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE
W ramach własnego researchu postanowiliśmy przygotować top 3 suplementów na odchudzanie. Mamy nadzieję, że poniższy mini-ranking umożliwi Wam dobry wybór.

 

Acai Berry Extreme
Suplement diety oparty na wyciągu z owoców Acai. W jednej kapsułce znajdą Państwo aż 500,00 mg tego preparatu.

Acai Berry Extreme to preparat, który bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Najwyższa możliwa dawka wyciągu z jagody Acai sprawia, że sięga po nią mnóstwo osób. Co ważne, produkt jest w pełni bezpieczny – nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych.

 

Slimets
Kompozycja Acai Berry, Zielonej Herbaty i kilku innych składników jest świetnie opiniowana zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów.

Slimets to klasyczny suplement, który zawiera kilka aktywnych składników. Dzięki temu – działa kompleksowo. Nie tylko hamuje apetyt, ale także przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto – za sprawą wyciągu z zielonej herbaty – działa pobudzająco, co jest bardzo istotne przy jednoczesnej realizacji aktywności fizycznej.

 

Green Barley Plus
Zielony jęczmień i Garcinia Cambogia w jednej kapsułce? To po prostu musi być efektywne. Tak właśnie jest w przypadku Green Barley Plus.

Połączenie błonnika pokarmowego (źródło: zielony jęczmień) i kwasu hydroksycytrynowego (źródło: wyciąg z garcinii cambogia) pozwala na osiąganie niewiarygodnych rezultatów. Produkt cieszy się nie tylko świetnymi opiniami konsumentów – pozytywnie odbierany jest także przez lekarzy i farmaceutów.

 

Fibre Select
Fibre Select to błonnik pokarmowy, który oparty jest na takich składnikach jak: mikronizowany błonnik jabłkowy, inulina z korzenia cykorii, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktoza z korzenia cykorii, łupina nasienna babki jajowatej, guma guar.

To, co wyróżnia Fibre Select to fakt, iż pozwala nie tylko odchudzić organizm, ale także oczyścić go z toksyn. Dzięki temu nie tylko dbamy o budowę, ale i skład naszego ciała.

 

Spirulin Plus
Spirulina i Chlorella to algi, które określane są mianem „SuperFoods”, czyli produktów o wyjątkowym działaniu. I choć Spirulin Plus przedstawiany jest głównie jako produkt wspomagający redukcję zakwaszenia to z powodzeniem można wykorzystać go także w procesach odchudzających. Wynika to z faktu, iż za sprawą spiruliny i chlorelly możemy usunąć nadmiar wody z organizmu.

Masz inną propozycję? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem. Zaprezentuj produkt, który w Twoim przypadku okazał się skuteczny. Dzięki temu, inni czytelnicy będą mieli okazję wybrać jeszcze lepiej.

Pragniemy zauważyć, że suplementacja to proces wymagający diety. Produkty takie jak Acai Berry, Fibre Select, Spirulin Plus, Green Barley Plus czy też Silvets – nie stanowią substytutu zbilansowanej diety.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*