Suplementy diet, a odchudzanie

W dzisiejszych czasach – procesy redukcyjne podejmowane są niemal przez połowę społeczeństwa. Wynika to z faktu, iż stale rośnie liczba osób z nadwagą, co jest pokłosiem – nieodpowiedniego trybu życia: złych nawyków żywieniowych oraz braku aktywności fizycznej.

Jedni redukują zbędne kilogramy przy wykorzystaniu diety, inni stawiają na trening. Jeszcze inni – koncentrują całą swoją uwagę na odpowiedniej suplementacji. Dzisiaj, pragniemy podjąć temat właśnie suplementów diet na odchudzanie. Czy są skuteczne? Czy warto z nich korzystać? Które preparaty wybrać? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w dalszej części publikacji.

Suplement suplementowi nie równy
W chwili obecnej, w aptekach, drogeriach i sklepach internetowych – dostępnych jest co najmniej kilkaset różnych środków wspomagających odchudzanie. Dzielą się na tzw. spalacze tłuszczu (fat burner) i blokady apetytu.

Niestety, spora część środków „na odchudzanie” – jest po prostu nie skuteczna i nie wykazuje żadnego działania. Czego bowiem można się spodziewać po kilku miligramach błonnika czy kwasu hydroksycytrynowego? Wszak, te składniki obecne są w naszej diecie.

Dlatego też, jako osoba, która chce zacząć właściwą suplementację – musisz przeprowadzić odpowiednią selekcję.

Selekcja suplementów diet – jak wybrać właściwy produkt?
W reklamach telewizyjnych, podcastach radiowych czy w Internecie – o suplementach diety można usłyszeć wszystko. Niesłychane historie redukcji kilku kilogramów w tydzień, efektywność na najwyższym poziomie – to serwują nam producenci, by zachęcić do zakupu danego środka. Pragniemy jednak zauważyć, że zwykle preparaty, które reklamowane są na bardzo szeroką skalę – są bardzo podobne. Kofeina, błonnik, kwas hydroksycytrynowy i inne – powszechnie wykorzystywane składniki – nie mogą być jednak rewolucyjne. Wszak, gdyby tak było – otyłość i nadwaga nie towarzyszyłaby 50% populacji.

Co zatem zrobić, aby wybrać faktycznie skuteczny suplement diety? Recepta jest więcej niż prosta. Wystarczy zaznajomić się z opiniami, ocenami i recenzjami. Tych, nie brakuje w Internecie.

TOP 3 według twojadobradieta.pl:

Na podstawie opinii, recenzji, ocen oraz analizy składu produktów – przygotowaliśmy subiektywne TOP 3 środków na odchudzanie. Jesteśmy jednak przekonani, że wspomniane produkty są naprawdę skuteczne!

  1. Green Barley Plus
    Green Barley Plus to propozycja, która odmieniła życie wielu osób. Kompozycja dwóch składników: zielonego jęczmienia i garcynii kambodżańskiej to gwarancja efektywności na najwyższym poziomie. Produkt jest szczególnie popularny zza oceanem, gdzie skala nadwagi i otyłości jest jeszcze większa niż w Europie.
  2. Fibre Select
    Fibre Select to nieco mniej popularne rozwiązanie. Można jednak zaryzykować stwierdzeniem, że jest równie skuteczne. Wskazują na to chociażby liczne pozytywne opinie – zarówno konsumentów, jak i dietetyków. Produkt oparty jest na błonniku witalnym: nasionach babki płesznik, błonniku jabłkowym oraz gumie guar. Więcej na FibreSelect.pl.
  3. Acai Berry Extreme
    Wyciąg z jagody Acai jest popularny na całym świecie. Wiele suplementów w swoim składzie ma właśnie ekstrakt z tej egzotycznej rośliny. Warto jednak wybierać środki, które bazują na tym ekstrakcie. Najwyższą dawkę znajdą Państwo właśnie w Acai Berry Extreme.

Chcesz wiedzieć więcej na temat odchudzania? Koniecznie zaznajom się z innymi naszymi publikacjami. W serwisie twojadobradieta.pl znajdziesz między innymi: gotowe jadłospisy, zasady odżywiania oraz recenzje suplementów diet.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*